lustro arezzo złote
  • lustro arezzo złote
  • klasyczny salon
  • salon w złotej tonacji
  • rama złota

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro AREZZO złote

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4948-A-1213 szerokość 9 cm, wysokość 3,2 cm, rama o wklęsłym profilu, wykończona ciekawym frezem, o strukturze paskowanej, złoty

LUSTRO AREZZO ZŁOTE

Lustro z kolekcji Arezzo – można śmiało powiedzieć: na każdą okazję. Jeżeli w jego tafli odbije się prostota wnętrza, to ujrzy się harmonię. Jeżeli powaga klasycznego pomieszczenia, będzie podkreślało jego wszystkie zalety. Jeżeli naturalne drewno, odkryjemy współczesną dbałość o ekologię i jej nieprzemijający urok. Nawet w stylu retro nie odbierze klimatu dominującej epoki. Nieodłączne tam, gdzie pojawiają się elementy z odległych zakątków świata. Spójne i eleganckie będzie elementem całości. Ma w sobie coś ze słonecznej Toskanii. W odpowiednim miejscu emanować będzie magią i romantyzmem. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.
4948-A-1213

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie