banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro BARI czarne mat

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1124-06T szerokość 8 cm, wysokość 3,2 cm, rama nowoczesna, z płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra oraz wykończeniowym paskiem od zewnętrznej krawędzi frontu lustra, szczotkowana struktura ramy, czarnym mat z szampańskim paskiem

LUSTRO BARI CZARNE

Lustro z kolekcji Bari – w atmosferze sielanki, rękodzieła, naturalnych elementów, będzie ich nieodłącznym dopełnieniem. Jednocześnie podkreśli wybór takich wydawałoby się drobnostek, jak polne kwiaty w szklanym wazonie. Jednym słowem najlepsze tam, gdzie połączy wszystkie te style. Na ich tle, będzie z jednej strony cichym obserwatorem, z drugiej zaś gorącym orędownikiem każdego z nich z osobna. Pięknie uwypuklając ich zalety.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1124-06T

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie