banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro BARI szampańskie

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1124-S126T szerokość 8 cm, wysokość 3,2 cm, rama nowoczesna, z płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra oraz wykończeniowym paskiem od zewnętrznej krawędzi frontu lustra, szczotkowana struktura ramy, szampańska z paskiem w tym samym kolorze

LUSTRO BARI SZAMPAŃSKIE

Lustro z kolekcji Bari – ma w sobie coś z klasycznej urody. Decydując się na nie, nie można oprzeć się wrażeniu, że wymaga w swoim otoczeniu zadbania o detale, szczególiki, których w efekcie, dzięki tradycyjnemu otoczeniu, nie sposób pominąć. Jest w tym coś ponadczasowego. Nawet we wnętrzach, o których myśli się, że ich atrybutem jest pewna stałość i niezmienność, ma swoje pewne miejsce.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1124-S126T

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie