• lustro do garderoby
  • tama biała mat

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro BARI białe mat

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1124-W1T szerokość 8 cm, wysokość 3,2 cm, rama nowoczesna, z płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra oraz wykończeniowym paskiem od zewnętrznej krawędzi frontu lustra, szczotkowana struktura ramy, biała mat z  szampańskim paskiem

LUSTRO BARI BIAŁE

Lustro z kolekcji Bari – pozwala na niezwykłą swobodę. W jego otoczeniu wszystko będzie sprawiało satysfakcjonujące wrażenie. Nawet, gdyby kręcił nas eklektyzm, wpisze się bez kompromisów w przemyślany, ale spójny chaos. W miejscach, wymagających kontrastu, idealnie będzie współgrać z zastanym wystrojem. W słoneczne dni, dopełni letnią atmosferę. W chłodne – przegoni chmury nad nami. Niezwykłe, można by powiedzieć, bo bezkonfliktowe. W swojej formie poniekąd podkreślające prostotę.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1124-W1T

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie