ŚCIANA NAD KANAPĄ W SALONIE - ZAARANŻUJ JĄ W PIĘKNE OBRAZY

Posted By: ArsLonga Sklep In: Root On: Comment: 0 Hit: 2243

Jak zaaranżować ścianę nad kanapą w salonie?

Salon to wnętrze w naszym domu pełniące wiele funkcji takich jak: odpoczynek, zabawa, miejsce przyjmowania gości, a czasami nauki czy pracy zdalnej. Często ściana nad kanapą jest tą, która najbardziej rzuca się w oczy, gdy wchodzimy do salonu. Niezaaranżowana ściana sprawia, że czujemy jakby wnętrze salonu było puste i bez wyrazu. Brzmi znajomo? Dziś podpowiemy Ci jak to zmienić. Przeczytaj nasz wpis i zainspiruj się.

Duży obraz na ścianie

Nie wiesz jak dobrać obrazy i stworzyć spójną galerię ścienną? Jeden duży obraz z pewnością rozprawi się z tym problemem. Wybierz obraz w formie prostokąta w rozmiarze np., 50x100, który będzie doskonałym rozmiarem nad szeroką kanapę lub obraz w formie kwadratu w rozmiarze np., 70x70. W zależności od wnętrza musisz manewrować rozmiarami i ilością obrazów. Jeżeli posiadasz przestronny salon i szeroką kanapę sięgnij nawet po dwa obrazy w formie kwadratu. Ważne, aby ramy obrazów kończyły się przed zakończeniem mebla. Dzięki temu nie przytłoczymy pomieszczenia i nie stworzymy optycznie ciężkiego wizerunku kanapy. W naszym sklepie znajdziesz komplety obrazów, które pasują do siebie wzorem i kolorem.

3.png  obraz-okrag-z-gradientem.jpg

  

Stwórz galerię obrazów

Galerie obrazów są cały czas w modzie! Różne rozmiary ramek, symetryczne i asymetryczne rozmieszczenie ich na ścianie oraz łączenie przeróżnych kolorów, wzorów czy tematyki obrazu sprawia, że możemy stworzyć w swoim salonie unikalną galerię ścienną. Jeżeli już zdecydujesz się na kolorowe szaleństwo, postaw na ramy w jednym odcieniu, aby uniknąć chaosu. U nas zawsze zmienisz kolor czy kształt ramy, dopasowując ją do wybranej grafiki i do swojej koncepcji. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych układów rozmieszczenia ramek tworzących galerię obrazów.

  

Galeria obrazów nad kanapą_3.jpg  

Obraz na półce

Obraz bez wieszania? Postaw go na swojej półce nad kanapą wśród innych dekoracyjnych dodatków takich jak: prosty wazon z suszkami, świece, modne figury geometryczne czy designerskie książki. Taki trik nie dość, że pozwoli nam oszczędzić kolejnej dziury na ścianie to zapewni ciekawą aranżację półki ściennej w oryginalny sposób. W zależności od szerokości półki dobierz odpowiedni rozmiar obrazu lub obrazów. Świetnie będzie wyglądał komplet obrazów o różnych wielkościach.

  

  

Stwórz galerię zdjęć

Oprócz obrazów piękną dekorację ścienną stworzyć mogą Twoje magiczne zdjęcia rodzinne. Możesz postawić na jedną tematykę np., zdjęcia ślubne, zdjęcia z sesji rodzinnej lub na zdjęcia o mieszanej tematyce np., rodzinne wycieczki, krajobrazy, czy inne zdjęcia z wydarzeń, które chcesz wspominać. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę fotoram w 9 rozmiarach i w wielu kolorach listewek o różnych szerokościach. Możesz oprawić swoje zdjęcia i zawiesić je na ścianie nad kanapą tworząc piękną galerię zdjęć.

  

  Galeria%20zdj%C4%99%C4%87%20nad%20kanap%

Comments

Leave your comment