LUSTRO CLASSIC SZAMPAŃSKIE
  • LUSTRO CLASSIC SZAMPAŃSKIE
  • stylowa aranżacja pokoju
  • RAMA CLASSIC SZAMPAŃSKIE

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro CLASSIC szampańskie

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 563-II-605 szerokość 8 cm, wysokość 3,1 cm, piękna, klasyczna rama, o profilu w kształcie fali wykończonej obłymi schodkami, szampańska

LUSTRO CLASSIC SZAMPAŃSKIE

Lustro z kolekcji Classic – w sam raz do funkcjonalnych pomieszczeń, inspirowane klasyką i współczesnością. W zależności od elementów wystroju, będzie dobrze się prezentować przy minimalistycznym pomyśle na otoczenie, jak nieco bardziej wyszukanym, podkreślającym otwartość na przełamywanie konwenansów. Z jednej strony wytworne, z drugiej otwarte i współbrzmiące z pozostałymi elementami. W jego otoczeniu warto łączyć różne style, nie ma potrzeby ograniczać się do jednego. To z kolei sprawia, że daje spore możliwości. W jego otoczeniu  układają się w nową jakość bawełna, len, czy wełna i fragmenty współczesnego designu.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

563-II-1838

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie