Firma Ars Longa jest znana na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku jako producent najwyższej jakości obrazów. Nasze produkty znalazły uznanie u setek tysięcy klientów na całym świecie. Z każdym dniem dopełniamy wszelkich starań, aby produkty, które oferujemy cechowały się doskonałą jakością, perfekcyjnym wykonaniem oraz co najważniejsze, unikalnym i odpowiadającym Państwa wymaganiom, wzornictwem.

Nasze obrazy nie przypadkiem znalazły się w ofercie największych salonów meblowych.
Podążając za najnowszymi trendami w świecie obrazów, proponowane przez naszą firmę produkty z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

W ofercie znajdą Państwo najbardziej znane reprodukcje czołowych firm oraz nasze własne unikalne wzory. Przy doborze reprodukcji do obrazów współpracujemy z największymi producentami z Holandii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii i USA. W połączeniu z ramami naszej produkcji tworzą niesamowitą całość, która z pewnością będzie ozdobą każdego wnętrza. Firma Ars Longa to marka z tradycjami. Klienci z całego świata, na przestrzeni dziesięciu lat mogli podziwiać nasze produkty na targach w Bolonii, Frankfurcie czy Moskwie.

Firma Ars Longa zajmuje powierzchnie 6000 m, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem czyni nas liderem w branży obrazów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!