lustro factory białe połysk
  • lustro factory białe połysk
  • eleganckie lustro w salonie
  • aranżacja ściany nad łóżkiem
  • szeroka rama w bieli

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro FACTORY białe połysk

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3488-A1001 szerokość 10 cm, wysokość 3 cm, bardzo efektowna prosta rama o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, biały połysk

LUSTRO FACTORY BIAŁE

Lustro z kolekcji Factory – każdemu pomieszczeniu nada lekkości i przejrzystości. Wkomponuje się we współczesny minimalizm, jak i skandynawską przestrzeń. Niewątpliwie odświeży miejsca, gdzie koresponduje ze sobą roślinność i nowoczesne elementy wystroju. Odnajdzie się idealnie tam, gdzie dominują odcienie szarości, zieleni i bieli. Nie będzie dominować, ale idealnie się uzupełniać. W formie ma to coś, co przyciąga wzrok, budzi zainteresowanie. Można sobie wyobrazić, jak w jego tafli, przeplata się lekkość wnętrza z funkcjonalnością. Nie na darmo mówi się, że soczysta biel nie zostawia nikogo obojętnym.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3488-A1001

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie