lustro factory chrom
  • lustro factory chrom
  • lustro obok łóżka w sypialni
  • rama chrom

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro FACTORY chrom

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3488-S167 szerokość 10 cm, wysokość 3 cm, bardzo efektowna prosta rama o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, chrom

LUSTRO FACTORY CHROM

Lustro z kolekcji Factory – piękne w swojej niejednoznaczności. Gdy w pomieszczeniu pojawią się pierwsze promienie dnia lub oszczędne światło, będzie połyskiwać dodatkowym blaskiem. Światło w tej kolekcji nie tyle się odbija, co zamieszkuje w jego ramach i emanuje wokół tafli. Jeżeli w otoczeniu dominuje stonowana kolorystyka, jak beż, szarość, biel i czerń, jego walory będą z nimi współgrać. Ma w sobie również coś z blasku glamour. Określony styl, któremu nieobce są elegancja i moda. Nieco nowoczesny, jeżeli zadbamy o drobne szczegóły, gdzie natychmiast dostrzeżemy, jak bez problemu z nimi koresponduje. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3488-S167

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie