lustro o wyjątkowym odcieniu ramy
  • lustro o wyjątkowym odcieniu ramy
  • aranżacja ściany nad sofą
  • elegancka rama w delikatny wzór pasków

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro FACTORY pasek

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3488-08S szerokość 10 cm, wysokość 3 cm, bardzo efektowna prosta rama o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, pasek

LUSTRO FACTORY PASEK

Lustro z kolekcji Factory – ma w sobie klasyczną harmonię, kojarzącą się z naturalnością. W nawiązaniu do prostoty odznacza się czymś, co nazwalibyśmy szlachetnością. We wnętrzach, w których ceni się te cechy, będzie emanować i podkreślać wszelkie dodatki w postaci żywych kwiatów, neutralnych ozdób, nadając pomieszczeniu lekkości. Idealnie współgra z takimi kolorami, jak beż, szarość i brąz. Właśnie ze względu na tę prostotę, idealnie będzie odbijało w tafli wzorzyste dywany lub ceramiczne filiżanki do kawy. Nie w sobie pretensjonalności, jest więc idealne do wnętrz, w których ceni się klarowność.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3488-08S

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie