lustro factory czarne połysk
  • lustro factory czarne połysk
  • czarne lustro w sypialni
  • lustro do holu
  • nowoczesna czarna rama

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro FACTORY czarne połysk

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3488-A1007 szerokość 10 cm, wysokość 3 cm, bardzo efektowna prosta rama o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, czarny połysk

LUSTRO FACTORY CZARNE

Lustro z kolekcji Factory – patrzymy i wiemy, że chcemy je w pomieszczeniu, gdzie panuje komfort i dostępność. Komponuje się w przestrzeni, gdzie przeważają lekkie stoliki, komody, czy szafki, funkcjonalne i wygodne sofy lub łóżka. Ma w sobie tę łatwość tworzenia idealnych kompozycji – jeżeli w jego otoczeniu pojawią się obrazy w kolorze ramy, będą tworzyć razem niesamowite wrażenie. Idealnie gdy w otoczeniu pojawiają się białe motywy, odcienie szarości, a także elementy wystroju, które nieco przełamują tę kolorystykę. Podłużny, prosty wazon w kolorze zieleni, czy może koszyk na magazyny mody – to dobre dopełnienie. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3488-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie