lustro malaga złote połysk
  • lustro malaga złote połysk
  • lustro do salonu

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MALAGA złote

329,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1181-51G szerokość 8,2 cm, wysokość 3,5 cm, bardzo efektowna rama ze względu na swój schodkowy profil, ciekawie odbija światło pod różnymi kontami, złoty połysk

LUSTRO MALAGA ZŁOTE

Lustro z kolekcji Malaga – kwintesencja fantazji. A jeżeli tak, to nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć dlań odpowiednie miejsce. Ma w sobie przewrotną odwrotność minimalizmu. Nastawione na bardziej wyrafinowane otoczenie. Niekoniecznie przesycone przepychem, raczej wymagające ciekawych elementów dekoracyjnych, może nawet nieco w barokowym stylu. Do pomieszczeń, w których aż się prosi, żeby zostawić rygor za sobą, a oddać się własnej wyobraźni. Z tą kolekcją łączą się elementy stylu kolonialnego. Jeżeli doceniamy etniczne wzory, obrazki na ścianach z podróży – złote lustro Malaga dopełni całość.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1181-51G

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie