lustro malaga białe
  • lustro malaga białe
  • lustro do garderoby
  • pomysł na przedpokój
  • rama malaga białe

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MALAGA białe połysk

329,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1181-A1001 szerokość 8,2 cm, wysokość 3,5 cm, bardzo efektowna rama ze względu na swój schodkowy profil, ciekawie odbija światło pod różnymi kontami, biały połysk

LUSTRO MALAGA BIAŁE

Lustro z kolekcji Malaga – nachylona ku tafli, wzmocni to wszystko, co w niej ujrzymy, a właściwie urozmaici i nada nieco innego charakteru. Rozbudza wyobraźnię – przed oczami pojawia się wnętrze, w którym stonowana przestrzeń natychmiast odmienia swoje walory. Kolorowy wazon z kwiatami będzie współgrał z bielą formy Malagi.Nie ogranicza, a wręcz zachęca do eksperymentów. W stylu vintage podkreśli zaokrąglone boki i krawędzie. W tym połączeniu nowoczesności i tradycji będzie spajać i na przemian podkreślać raz łagodne formy, innym razem nieoczywiste dodatki.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1181-A1001

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie