• lustro nad komodę

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MALAGA czarne połysk

329,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1181-A1007 szerokość 8,2 cm, wysokość 3,5 cm, bardzo efektowna rama ze względu na swój schodkowy profil, ciekawie odbija światło pod różnymi kontami, czarny połysk

LUSTRO MALAGA CZARNE

Lustro z kolekcji Malaga – nowoczesność i smak minionych epok pozwala umieścić je we wnętrzach opartych na stylu art decor. Jest na tyle uniwersalne, że łączy w sobie obie te możliwości. Z jednej strony dopracowane szczegóły, z drugiej zaś możliwość otwartej przestrzeni, bezkolizyjnej, wygodnej i niestroniącej od prostoty. W stylu, dla którego nieobca jest klasyka, lustro czarne Malaga, sprawdzi się, gdy łączyć będziemy kontrasty. W stylu, gdzie dominuje stonowana kolorystyka, będzie skupiać na sobie uwagę, korespondując z wnętrzem na nieco innych zasadach.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

1181-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie