banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MILANO złote szczotkowane

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4170-00277 szerokość 8 cm, wysokość 3,1 cm, rama prosta o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, złoty szczotkowany

LUSTRO MILANO ZŁOTE SZCZOTKOWANE

Lustro z kolekcji Milano – ma w sobie coś z przewodniego motywu, który sprawdzi się w popularnym, wnętrzarskim stylu vintage. Gdyby je umieścić w takim pomieszczenie, gdzie łączy się i spierają różne style – nie wykluczy ich, ale będzie właśnie stanowić pewien porządkujący element. Istotny, bo regulujący pozorny chaos. Jeżeli lubimy wokół siebie odnowione meble, połączone ze współczesnymi dodatkami, uzupełnionymi o dekoracje rodem z glamour lub art deco – włoska natura tego lustra przeprowadzi nas przez niezwykle pomyślaną i zaprojektowaną przestrzeń każdego pomieszczenia. Przydadzą się tutaj świeże kwiaty i sporo słońca.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4170-00277

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie