lustro milano białe
  • lustro milano białe
  • białe jasne lustro w jasnym salonie
  • lustro do garderoby
  • szeroka jasna rama w połysku
  • rama biały połysk
  • rama biały połysk

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MILANO białe połysk

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4170-A1001 szerokość 8 cm, wysokość 3,1 cm, rama prosta o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, biały połysk

LUSTRO MILANO BIAŁE

Lustro z kolekcji Milano – nowoczesne, gwarantujące przejrzystość i prostotę. Będące z jednej strony dopełnieniem wnętrza, w którym stawia się na funkcjonalność i oszczędność. Z drugiej zaś strony w opozycji do aranżacji, w których przeważa nad prezentacja ozdób, szczegółów i dodatków. Lustro z tej kolekcji spełni swoją rolę w otoczeniu stonowanej kolorystyki. Biel, czerń, szarość i beże – idealnie z nimi koresponduje, nadając pomieszczeniu odpowiedni nastrój. Jeżeli dodamy do tego geometryczne formy, postawimy na prostopadłe linie, włoska natura lustra dopełni resztę. Ma w sobie łagodność, jakby w jego naturę wpisana była potrzeba łączenia.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4170-A1001

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie