LUSTRO MILANO CZARNY POŁYSK
  • LUSTRO MILANO CZARNY POŁYSK
  • LUSTRO DO SALONU
  • RAMA CZARNA POŁYSK
  • RAMA CZARNA POŁYSK

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro MILANO czarne połysk

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4170-A1007 szerokość 8 cm, wysokość 3,1 cm, rama prosta o powierzchni nachylonej w kierunku tafli lustra, czarne połysk

LUSTRO MILANO CZARNE POŁYSK

Eleganckie lustro, nawiązujące do klasycznych projektów w stylu glamour, inspirowane światem mody, nieoczywistym designem i oryginalnymi projektami wprost z Mediolanu. Połyskująca tafla, przypominająca wypolerowaną posadzkę, idealnie odbija światło sztuczne i dzienne, nawiązując tym samym do nowoczesnego minimalizmu. Tak stworzoną, prostą formę, z powodzeniem można nazwać uniwersalnym rozwiązaniem, które z pewnością docenią miłośnicy eleganckich, hollywoodzkich wnętrz.  Nowoczesna forma idealnie skomponuje się z prostymi elementami, szklanymi akcentami i dodatkami, wykorzystującymi kryształ oraz marmur. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4170-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie