banerpodproduktem1_509x136.jpg

Obraz elephant travel

129,00 zł
Wybierz rozmiar obrazu
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłkirama:
    nr 149-585 szerokość 2cm, wysokość 3,5cm, rama imitująca jasne drewno, matowa

rozmiar reprodukcji:   50x70 cm

rozmiar obrazu:   53x73 cm

indeks:   15-41-201-23302   Wędrująca rodzina słoni w afrykańskiej scenerii

Obraz elephant travel przedstawia afrykański krajobraz, gdzie możesz podziwiać wędrującą rodzinę słoni, która składa się z rodziców i dwóch małych słoników. Na tle wysuszonego pola trawy, rodzinę słoni widzimy w naturalnym środowisku, w którym czują się najlepiej. W oddali za gęstymi chmurami widać piękne, wysokie góry, które dodają obrazowi dodatkowego uroku. Obraz został oprawiony w nowoczesną ramę w kolorze jasnego drewna, która doskonale wpisuje się w kolorystykę panującą na grafice. Ta dekoracyjna rama dodaje naturalnego klimatu całej kompozycji, co czyni go piękną dekoracją ścienną w różnych pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia czy biuro. Ten wspaniały obraz afrykańskiego krajobrazu z rodziną słoni jest idealnym wyborem dla osób, które lubią naturę i chcą poczuć bliskość dzikiej przyrody w swoim domu. Dodaj swojemu wnętrzu ciepła i piękna dzięki temu pięknemu obrazowi, który przyciągnie uwagę każdego, kto odwiedzi Twoje wnętrza.

 

Obraz ma nadrukowane białe obramowanie (passe-partout), które uwydatnia kompozycję obrazu i dodaje mu elegancji. Obraz dostępny jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do wymiarów swojego wnętrza.
Chcesz wymienić ramę? Zobacz naszą pełną ofertę ram. Podczas składania zamówienia wpisz w komentarzu numer wybranej ramy. My zrealizujemy Twój indywidualny projekt. 

Reprodukcja wykonana jest w technologii druku, tuszami ekosolwentowymi. Druk zabezpieczony jest matowym laminatem, który chroni przed utratą koloru. Reprodukcja jest naklejona na płytę HDF o grubości 3mm.
Rama wykonana jest z polistyrenu - tworzywa sztucznego w całości poddawanego recyklingowi.

15-41-201-23302 149-585

Opis

Orientacja
Pion
Kolor
czarny, szary
żółty
Rozmiar
50x70

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie