lustro paris białe
  • lustro paris białe
  • lustro do sypialni
  • rama biała

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro PARIS białe

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 535-W1 szerokość 7 cm, wysokość 3,7 cm, rama o bardzo ciekawym wzorze drobnych kropeczek, wykończona od zewnątrz oraz od strony tafli cienkim paskiem, biały mat

LUSTRO PARIS BIAŁE

Lustro z kolekcji Paris – pachnące wzgórzami Prowansji. Eleganckie, wpisujące się w wystrój, będący odmianą stylu rustykalnego. Niezwykle intuicyjne. Jeżeli zdecydujemy się na otoczenie lustra w kolorach – biały, beżowy, szary, czy nawet błękit lub fiolet – będzie idealnie się prezentować. Nie może w tym zestawie zabraknąć lawendowych kolorów, niechby tam tylko zaznaczyły swoją obecność. Lustro w paryskim tonie ma w sobie taką pojemność, że wszelkie dodatki w kolorze zieleni będą tutaj mile widziane. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

535-W1

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie