LUSTRP PARIS ZŁOTE
  • LUSTRP PARIS ZŁOTE
  • LUSTRO DO SALONU
  • LUSTRO DO SYPIALNI
  • RAMA ZŁOTA

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro PARIS złote

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 535-G476 szerokość 7 cm, wysokość 3,7 cm, rama o bardzo ciekawym wzorze drobnych kropeczek, wykończona od zewnątrz oraz od strony tafli cienkim paskiem, złote

LUSTRO PARIS ZŁOTE

Lustro z kolekcji Paris – równowaga i wyciszenia króluje tutaj. Jeżeli cenimy klarowność, oszczędność emocji i wolimy nie manifestować we wnętrzach przesytu barw i wzorów, to lustro z tej kolekcji idealnie pasuje do naszej koncepcji. Posiada w sobie niezwykle cenioną neutralność, co pozwala na dowolne projektowanie wnętrza. Nastawione bardziej na funkcjonalność i dosłowność. Sprawdzi się w stylu klasycznym i skandynawskim. Natura, pastelowe kolory, ale również ciekawe wzornictwo jest tutaj pożądane.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

535-G476

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie