lustro paris czarne
  • lustro paris czarne
  • lutro do łazienki
  • rama paris czarne

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro PARIS czarne

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 535-06 szerokość 7 cm, wysokość 3,7 cm, rama o bardzo ciekawym wzorze drobnych kropeczek, wykończona od zewnątrz oraz od strony tafli cienkim paskiem, czarne

LUSTRO PARIS CZARNE

Lustro z kolekcji Paris – modne, eleganckie z nutką paryskiej bohemy, niezwykle otwarte na każdy model wnętrza. Najpewniej ze względu na inspiracje, idealne tam, gdzie dominują kontrasty w nowojorskim stylu i miękka faktura otoczenia. Ma w sobie coś z niezwykle szykownego procesu glamour, jak i odwołań do 20-lecia międzywojennego, tak popularnego we wnętrzach art deco. Czy będzie to przestrzeń funkcjonalna, czy może jednak bardziej nastawiona na estetyczne walory – obecność lustra z tej kolekcji dopełni ich naturę.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

535-06

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie