lustro provance czarne
  • lustro provance czarne
  • czarne matowe lustro w salonie
  • dekoracja ścienna w biurze
  • czarne lustro w stylu prowansalskim
  • rama w stylu prowans

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro PROVANCE czarne

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3396-061 szerokość 7,4cm, wysokość 2,6 cm, rama stylowa, profilowana, z przetarciami postarzającymi na krawędziach, czarne

LUSTRO PROVANCE CZARNE

Lustro z kolekcji Provance – ma w sobie klasyczną elegancję, która pozwala je umiejscowić tam, gdzie ceni się ponadczasowość i pewną niezmienność, ale bez surowości tego założenia. Jednocześnie bije zeń otwartość na współczesny minimalizm, tak charakterystyczny dla obecnych trendów, gdzie liczy się funkcjonalność i wygoda. Tak w połączeniu z rodzinnymi pamiątkami, jak i wiszącymi w jego otoczeniu zdjęciami z podróży, czy neutralnymi w wymowie fotografiami. Prostota, równowaga i symetria to coś, co chętnie znajdziemy w tafli lustra, niezwykle otwartym na naszą inwencję.  

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3396-06

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie