LUSTRO PROVANCE ECRU
  • LUSTRO PROVANCE ECRU
  • lustro nad toaletką
  • beżowa rama

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro PROVANCE ecru

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3396-061 szerokość 7,4cm, wysokość 2,6 cm, rama stylowa, profilowana, z przetarciami postarzającymi na krawędziach, ecru

LUSTRO PROVANCE BIAŁE

Lustro z kolekcji Provance – niezwykle zgrabne, delikatne, tętniące nadmorskim klimatem. Posiadające w sobie stosowną elegancję, która będzie delikatnie współgrała ze słonecznymi kolorami, naturalną głębią wnętrza, tworząc ją ze świadomie dobranymi elementami w pomieszczeniu. Kolekcja Provance aż prosi się, żeby w jej otoczeniu pojawiły się morskie kolory, jak i stonowana biel, szarość, rozmarzony błękit,  jeżeli mamy na nie ochotę i lubimy w swoim otoczeniu przedmioty, gdzie wyczuwa się duszę i unoszącą się tajemnicę. Jeżeli wyobrazimy sobie to lustro nad zgrabnym, drewnianym stolikiem, zrozumiemy jego niezwykłą wartość.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3396-091

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie