lustro rio satyna
  • lustro rio satyna
  • lustro do salonu
  • mieniąca się ramka imitująca plaster miodu

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro RIO satyna

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-E-032 szerokość 7 cm, wysokość 2cm, rama płaska o wzorze przypominającym mieniący się plaster miodu, satyna

rozmiary luster

Lustro z kolekcji Rio w satynowym odcieniu

Lustro z kolekcji RIO – chciałoby się krzyknąć: co za elegancja, co za pomysłowość i co za wyobraźnia. Wręcz karnawałowe szaleństwo. Ma w sobie coś ze współczesnej otwartości na eksperyment, doświadczanie tego, co nieznane, na odważne próby łączenia różnych wnętrzarskich stylów, nadając im własnego smaku i niepowtarzalności. Jakby artystyczna dusza wyrywała się z tej niezwykłej kolekcji. Otwarte na wypełnione słońcem pomieszczenia, jak i wnętrza, w których dominuje przyciemnione światło, tworzące subtelną atmosferę między słowami.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-E-032

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie