LUTRO RIO CZARNE
  • LUTRO RIO CZARNE
  • LUSTRO DO SYPIALNI
  • RAMA CZARNA

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro RIO czarne

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-E-A1007 szerokość 7 cm, wysokość 2cm, rama płaska o wzorze przypominającym mieniący się plaster miodu, czarna

rozmiary luster

Lustro z kolekcji RIO

Lustro RIO czarne – już sama forma ramy rozbudza wyobraźnię. Ma w sobie ten niepowtarzalny urok, który z jednej strony czyni je osobnym elementem każdego wnętrza, które będzie emanować swoją niezwykłością. Ale jeżeli zechcemy, intuicyjnie będzie komunikować się tak ze współczesnym wystrojem, jak i łączącym klasykę z nowoczesnością. Styl glamour, art deco, ale równie dobrze powierzchnie, w których stawia się na prostotę i elegancję, będą doskonale się uzupełniać. W miejscach, gdzie ceni się łączenie stylów, kontrastów, kolorów i dekoracyjnych ozdób – lustro z kolekcji Rio znajdzie swoje miejsce. Nie warto się zastanawiać.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-E-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie