LUSTRO ROMA SZAMPAŃSKIE
  • LUSTRO ROMA SZAMPAŃSKIE
  • Eleganckie lustro nad komodą do przedpokoju
  • LUSTRO DO SALONU
  • RAMA SZAMPAŃSKA

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro ROMA szampańskie

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 216-S126 szerokość 7 cm, wysokość 3,4 cm, rama stylowa, profilowana, z delikatnymi schodkami od strony tafli lustra oraz ciekawym wykończeniem od boku listwy, szampańska

LUSTRO ROMA SZAMPAŃSKA

Lustro z kolekcji Roma – inspirujące antyczną architekturą i klasycyzmem. Szampański odcień, stanowiący idealną alternatywę dla złota i srebra, łączy w sobie prostotę z kontrolowanym przepychem i elegancją. Schodkowa, cięta ku środkowi rama przywołuje najsłynniejsze, rzymskie budowle - słynące z bogatych zdobień, fresków i szlifów. Szampański model Roma jest idealną formą dekoracji, komponując się z zarówno wnętrzami minimalistycznymi, jak i stojącymi w opozycji - pomieszczeniami maksymalistycznymi. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

216-S126

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie