lustro roma czarne połysk
  • lustro roma czarne połysk
  • lustro na przedpokój
  • rama czarny połysk
  • rama czarny połysk

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro ROMA czarne połysk

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 216-A1007 szerokość 7 cm, wysokość 3,4 cm, rama stylowa, profilowana, z delikatnymi schodkami od strony tafli lustra oraz ciekawym wykończeniem od boku listwy, czarny połysk

LUSTRO ROMA CZARNE

Lustro z kolekcji Roma – kojarzące się z niezwykłą elegancją, prostotą z nutką dojrzałej tradycji. Zawsze modne, nie poddające się upływowi czasu, inspirujące do poszukiwań klasycznych rozwiązań w pomieszczeniu, nie stroniąc od ciekawych barw, kolorowych plakatów czy ciekawych obrazów. Będzie dobrze się prezentować w modernistycznym wystroju. W jego otoczeniu możemy bez mrugnięcia okiem postawić na stonowaną kolorystykę, jak również łączyć kontrasty. Uzyskamy dzięki temu ciepłą i przyjazną przestrzeń albo przestronne wnętrze z dbałością o szczegóły. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

216-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie