lustro sevilla złote
  • lustro sevilla złote
  • lustro w salonie
  • lustro nad komodę
  • lustro w jadalni
  • złote lustro nad sofą
  • złota rama dekoracyjna

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro SEVILLA złote

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4327-F-1215 szerokość 7,7 cm, wysokość 1,8 cm, rama o profilu w kształcie łuku i wzorze imitującym większy plaster miodu, złota

LUSTRO SEVILLA ZŁOTE

Lustro z kolekcji Sevilla – wyjątkowe, ze względu na wielość skojarzeń i możliwości wnętrz, w których może zostać wykorzystane. Niewątpliwie znajdzie miejsce tam, gdzie liczy się elegancja i egzotyka. Kryształowe karafki, czy mosiężne posążki to idealne otoczenie, z którym będzie korespondować. Jeżeli jednak cenimy sobie połączenie elegancji z tajemnicą w stylu art deco, to i tutaj nie zawiodą nas geometryczna forma i ciekawa faktura tej kolekcji. Bogato zdobione wnętrza, przesycone kolorami, wypełnione promieniami słońca, to miejsca, w których lustro Sevilla będzie dopełniać ich wymagającą estetykę.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4327-F-1215

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie