LUSTRO SEVILLA GRAFIT
  • LUSTRO SEVILLA GRAFIT
  • LUSTRO DO SYPIALNI
  • RAMA GRAFIT

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro SEVILLA grafit

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4327-F-1212 szerokość 7,7 cm, wysokość 1,8 cm, rama o profilu w kształcie łuku i wzorze imitującym większy plaster miodu, grafit

LUSTRO SEVILLA GRAFIT

Lustro z kolekcji Sevilla – klasyczne, łączące elegancję z domieszką fantazji. Dostrzeżemy tutaj i prowansalską naturę z nieodłączną lawendą, i nowojorską ponadczasowość, i klasę stonowanej kolorystyki w połączeniu z ekstrawagancją dodatków. Niekonwencjonalność to również element charakterystyczny dla tej kolekcji. Warto go wypróbować w futurystycznym stylu, gdzie ten rodzaj spojrzenia, odgrywa niebagatelną rolę. Z kolei w art deco, dostrzeżemy w lustrze Sevilla dbałość o detale, które współgrać będą z otoczeniem. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4327-F-1212

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie