lustro z kolekcji sevilla
  • lustro z kolekcji sevilla
  • lustro do sypialni
  • biała rama z ciekawą teksturą

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro SEVILLA białe

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 4327-F-1001 szerokość 7,7 cm, wysokość 1,8 cm, rama o profilu w kształcie łuku i wzorze imitującym większy plaster miodu, biała

LUSTRO SEVILLA BIAŁE

Lustro z kolekcji Sevilla – eklektyczne, ale spójne. Jeżeli lubimy, kiedy w naszym otoczeniu przedmioty przykuwają wzrok, to lustra z tej kolekcji spełnią tę rolę. Ceniąc subtelną grę świateł, będą taflą, w której odkryjemy tego rodzaju możliwości. Doskonałe w stylizacjach, gdzie panuje przemyślany chaos. Idealne, kiedy decydujemy się na eksperymenty z kolorami. Tam z kolei, gdzie króluje vintage, lustro Sevilla udowodni, że dobry design nigdy nie schodzi ze sceny. Tutaj sprawdzi się w otoczeniu stonowanej kolorystyki mebli, przy ciekawych i odważnych dodatkach, podkreślających to, co dla nas ma znaczenie.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

4327-F-1001

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie