lustro tokio czarne
  • lustro tokio czarne
  • piękny holl czarne dodatki
  • rama tokio czarna

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro TOKIO czarne

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-C-1007 szerokość 7 cm, wysokość 2 cm, rama płaska o wzorze składającym się z wielu niewielkich prostokątów, czarna

LUSTRO TOKIO CZARNE

Lustro z kolekcji Tokio – ma w sobie coś z niepowtarzalnego uroku. Ze względu na fakturę ramy może kojarzyć się z ciepłem, jakąś formą przytulności i rodzinną atmosferą, czyli tym wszystkim, co składa się na styl retro. Z tymże stanowiłoby w tej formie raczej nowy, współczesny element zestawiony z  meblami, czy odpowiednio dobraną kolorystyką, która nas przeniesie w przeszłość. Dopiero tak zaaranżowane wnętrze wyzwoli w lustrze Tokio odpowiednie cechy. Niewątpliwie dobrze będzie się prezentować w stylu rustykalnym, gdzie dąży się do podobnych efektów z tą różnicą, że tutaj bardziej stawia się na naturalne i bardziej sielskie oddziaływanie. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-C-1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie