• LUSTRO DO SYPIALNI
  • Pusta ściana w salonie to doskonały pomysł na powieszenie lustra
  • RAMA MIEDZIANA

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro TOKIO miedziane

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-C-2194 szerokość 7 cm, wysokość 2 cm, rama płaska o wzorze składającym się z wielu niewielkich prostokątów, miedziana

LUSTRO TOKIO MIEDZIANE

Lustro z kolekcji Tokio – patrząc na nie, można sobie wyobrazić wnętrze, nastawione na nietuzinkowe dekoracje. Jest w nim coś orientalnego, a jeżeli w pobliżu lustra pojawią się patchworkowe narzuty, ciepłe i wyraziste barwy, uzyskany zostanie wspomniany efekt. Sprawdzi się również w nieco odmiennym wystroju, gdzie przeważać będzie stonowana i uniwersalna kolorystyka – biel, szarość i beże. Bardziej w naturalnym otoczeniu, czegoś na kształt słomkowych ozdób, polnych kwiatów, wystających z wazonów, które z kolei zdobione byłyby rękodziełem. Byłoby wtedy idealne do rustykalnych wnętrz.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-C-2194

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie