LUSTRO TOKIO DREBRNE
  • LUSTRO TOKIO DREBRNE
  • LUSTRO DO ŁAZIENKI
  • RAMA SREBRNA

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro TOKIO srebrne

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-C-019 szerokość 7 cm, wysokość 2 cm, rama płaska o wzorze składającym się z wielu niewielkich prostokątów, srebrna

LUSTRO TOKIO SREBRNE

Lustro z kolekcji Tokio – przejrzyste i estetyczne. Warto je wykorzystać do aranżacji wnętrza w stylu japońskim. W tej kolekcji chyba najbardziej do niego pasującym. Będzie się komunikować z naturalnymi elementami, tak charakterystycznymi dla tego stylu, podkreśli jego funkcjonalność, ale przede wszystkim harmonię i prostotę tak ważne dla filozofii Zen. Popularne, japońskie drzewka bonsai na pewno będą idealnie prezentować się w tafli lustra, podobnie, jak nieco niższe stoliki, przeznaczone na czas herbaty lub kawy z poduszkami, zamiast krzeseł. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-C-019

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie