lustro valencia satyna
  • lustro valencia satyna
  • lustro do sypialni
  • rama satynowa

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VALENCIA satyna

249,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3234-AB-032 szerokość 7 cm, wysokość 2 cm, rama płaska o wzorze składającym się z mieniących kwadratów, satyna.

LUSTRO VALENCIA SATYNA

Lustro z kolekcji Valencia – niepowtarzalne o niezwykłym uroku. W aranżacji retro wprowadzi dodatkowy, niesamowity charakter, łącząc gustowne, wiekowe meble z nowymi elementami. Z kolei w stylu shabby chic, podkreśli jego sentymentalny charakter, szczególnie, kiedy będziemy chcieli, aby w rodzinne pamiątki wpuścić nieco nowości. Lutro z tej kolekcji będzie tutaj idealne, bo to styl, który łączy retro z glamour. Nie odwraca się od przeszłości, a raczej dba o jej uaktualnianie poprzez ciekawe, aranżacyjne rozwiązania. Ich efekty, widoczne w tafli lustra, będą dodatkową atrakcją, gdzie przyciemniane światło roztoczy odpowiednią atmosferę. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3234-AB-032

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie