lustro biały połysk ze srebrnym paskiem
  • lustro biały połysk ze srebrnym paskiem
  • lustro do jadalni
  • lustro do garderoby
  • lustro nad komodę
  • rama biały połysk ze srebrnym paskiem

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VENICE białe połysk

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3126-A1001 szerokość 7,5 cm, wysokość 3 cm, rama nowoczesna, z większą płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra, i paskiem nachylonym w przeciwnym kierunku, biały połysk ze srebrnym paskiem

LUSTRO VENICE BIAŁY POŁYSK

Lustro z kolekcji Venice - inspirowane nowoczesnością. Uniwersalna, elegancka biel oraz srebrne akcenty balansują między kontrolowanym minimalizmem, a oryginalnym futuryzmem. Dzięki srebrnej obwolucie prosta forma zyskała nowoczesne przełamanie - idealne do zarówno wnętrz skandynawskich, prowansalskich, współczesnych i glamour. Klasyczne, eleganckie połączenie kolorystyczne sprawia, że model ten jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3126-A1001

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie