lustro venice stalowe
  • lustro venice stalowe
  • lustro nad komodę
  • lustro do salonu
  • rama stalowa

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VENICE stalowe

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3126-X1470 szerokość 7,5 cm, wysokość 3 cm, rama nowoczesna, z większą płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra, i paskiem nachylonym w przeciwnym kierunku, imitująca stal ze stalowym paskiem

LUSTRO VENICE STALOWE

Lustro w kolekcji Venice – naturalne i szlachetne. Ma w sobie niezbędny walor przytulności, który sprawdzi się we wnętrzach, w których chcemy podkreślić ciepło domowego ogniska. Oczywiście w otoczeniu tej kolekcji wymagana będzie dbałość o lekkość wnętrza, nieskomplikowane oświetlenie, imitujące naturalne. Jak również odpowiednie łączenia drewna z kwiatami i ciekawym wzornictwem, nieco podporządkowanym nastrojowi sielskości. Odpowiednia kolorystyka w postaci subtelnej bieli, klasycznej szarości podkreślą walory lustra Venice.

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3126-X1470

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie