LUSTRO VENICE CZARNE
  • LUSTRO VENICE CZARNE
  • LUSTRO DO SALONU
  • RAMA VENICE CZARNA
  • RAMA CZARNA VENICE

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VENICE czarne połysk

279,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 3126-A1007 szerokość 7,5 cm, wysokość 3 cm, rama nowoczesna, z większą płaszczyzną nachyloną w stronę tafli lustra, i paskiem nachylonym w przeciwnym kierunku, czarny połysk ze srebrnym paskiem

LUSTRO VENICE CZARNE

Lustro w kolekcji Venice – połączenie elegancji i tajemnicy, tak charakterystyczne dla wnętrz art deco, którym lustro Venice jest wręcz dedykowane. W poszukiwaniu wyjątkowej estetyki kolekcja Venice wprowadzi odpowiedni charakter. Sprawdzi się w stylu industrialnym, gdzie dominuje uniwersalna kolorystyka. Wraz z odpowiednimi detalami, zwieńczy całość tak pomyślanej aranżacji. Jednocześnie, gdybyśmy szukali odpowiedniego lustra do wnętrz o popularnym dzisiaj skandynawskim stylu, gdzie liczy się przejrzystość, funkcjonalność – będzie odpowiednie. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.

3126-A1007

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie