lustro verona białe mat
  • lustro verona białe mat
  • lustro do sypialni
  • elegancka sypialnia
  • stylowa rama w kolorze białego matu

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VERONA białe mat

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1488-W1T szerokość 10 cm, wysokość 3,3 cm, rama stylowa o delikatnie wklęsłym profilu, biały mat ze szczotkowaną strukturą 

LUSTRO VERONA BIAŁE

Lustro z kolekcji Verona – inspirowane nowoczesnością i jasną, włoską architekturą. Uniwersalna, elegancka biel oraz srebrne akcenty balansują między kontrolowanym minimalizmem, a oryginalnym futuryzmem. Dzięki srebrnej obwolucie prosta forma zyskała nowoczesne przełamanie - idealne do zarówno wnętrz skandynawskich, prowansalskich, współczesnych i glamour. Uniwersalna, jasna forma stanowi za idealne uzupełnienie prostych, jednobarwnych wnętrz, jak i pomieszczeń bogato zdobionych - urządzanych z nurtem eklektyzmu. Klasyczne, eleganckie połączenie kolorystyczne sprawia, że model ten jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.
1488-W1T

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie