lustro czarny mat
  • lustro czarny mat
  • elegancki salon z ciemnym lustrem
  • stylowa rama w czarnym macie

banerpodproduktem1_509x136.jpg

Lustro VERONA czarne mat

369,00 zł
Rozmiar tafli lustra
Ilość

Sprawdź czas
i koszt wysyłki

rama: nr 1488-06T szerokość 10 cm, wysokość 3,3 cm, rama stylowa o delikatnie wklęsłym profilu, czarny mat ze szczotkowaną strukturą 

LUSTRO VERONA CZARNE

Lustro z kolekcji Verona – nowoczesne, łączące prostotę z pomysłowością, jak i ekstrawagancją, jeżeli zadbamy o odpowiednią aranżację. Świetnie będzie się prezentować w wnętrzach, w których dominuje styl nowoczesny, jak modernistyczny. Oba łączy szlachetna prostota, ale charakteryzuje je nieco odmienne spojrzenie na szczegóły. Lustro Verona w jednej i drugiej odmianie wnętrza będzie dopełniać jego estetykę. Tam, gdzie liczy się funkcjonalność, a mniej, znaczy więcej, lustro z tej kolekcji wpisze się w ten zamysł. Tam jednak, gdzie nie wystarczą klasyczne rozwiązania, lustro w odpowiednim połączeniu nada wnętrzom właściwego pazura. 

Lustro oprawione w wysokiej jakości ramę z tworzywa sztucznego – polistyrenu, która została wyprodukowana z surowców odnawialnych. Tafla lustra wykonana ze szkła o grubości 4 mm z grafitowym podlewem z tyłu. Każde lustro posiada metalowe zawieszki, dzięki którym można zawiesić lustro w zarówno w pionie jak i poziomie. Dzięki dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne lustra nadają się do użytku w każdego rodzaju pomieszczeniach domowych, łazienkach, biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego.
1488-06T

Wysyłka: Do 2 Dni Roboczych


Kurier DPD przedpłata 14,99zł

Kurier DPD pobranie 18,99zł

Propozycje dla ciebie